SB Kūpinājumi

Ļaudonas pagasts, Birzumnieki, Facebook: SB kūpinājumi

 

"SB kūpinājumi" piedāvā mājās gatavotus kūpinātus un ceptus gaļas izstrādājumus. "SB kūpinājumi" piedāvājumā ir aptuveni 15 veidi cūkgaļas - kūpinātas cūkgaļas ruletes ar dažādiem pildījumiem, kā arī vistas gaļas kūpinājumi apmēram 6 veidi: vistas, vistu šķiņķīši, girosi, rullīši ar dažādiem pildījumiem, pusspārniņi. Gaļa tiek gatavota pēc oriģināli veidotām receptēm. Sortiments tiek regulāri papildināts.

 

Var veikt pasūtījumus gaļas platēm kas sastāv aptuveni no 10 veidiem gaļas produkcijas. Ļaudonas pagasta "Birzumniekos" katru piektdienu no plkst.17.00-20.00 var iegādāties SB kūpinājumi produkciju. Var veikt pasūtījumus gan gaļas produktiem, gan gaļas platēm pa tālruni 28381992.

"SB kūpinājumi" sastopami arī Madonas tirgū katra mēneša otrajā sestdienā, kā arī katru ceturtdienu un piektdienu pie veikala "Beta" Madonā. Laipni gaidīti!

 

Vecdieviņu dārzi

Z/S „Vecdieviņi”, Ļaudonas pag., Madonas nov., 28348598 Facebook: Vecdievinudarzi

 

 

 

Bioloģiskā saimniecība izveidota 2016. gadā, nodarbojas ar dažādu augļu koku un krūmu audzēšanu. Sākoties augļu sezonai tirdzniecībā piedāvājam lielogu cidonijas.

 

 

 

 

Kazu saimniecība un sieru darītava "Burkānciems"

Lejas Ķunci 2, Ļaudonas pagasts, Madonas novads, LV-4862, tālr.+371 22188433 (Ruta Grauduža), e-pasts: burkanciems.laudona@inbox.lv

 

Neskartā dabas nostūrī netālu no Ļaudonas saimnieko Ruta un Stefens, kurš no Vācijas ir pārcēlies uz dzīvi Latvijā. Saimnieki nodarbojas ar bioloģisko kazkopību (ganāmpulkā ir ap 150 kazu). Sierotavā top unikāli produkti no kazas piena - svaigais siers, Fetas, Mocarellas un Camambert veida sieri, kā arī puscietie sieri, kas tiek nogatavināti vismaz 2 mēnešus. Sierotavā top arī govs piena sieri no kaimiņos esošās saimniecības piena.

 

Saimniecība piedāvā ekskursiju pa bioloģisko kazkopības saimniecību, siera ražotnes apskati, siera degustāciju un iegādi. Katru nedēļu siers nopērkams arī Kalnciema ielas tirdziņā Rīgā.

 

Papildus pēc iepriekšējas vienošanās ir iespējamas naktsmītnes, pirts un pirtnieces pakalpojums. Ekskursija un sieru degustācija: pieaugušajiem - 5 EUR (min. 4 personas); skolēnu grupām - 1,50 EUR no skolēna. Saimniecība pieejama pēc iepriekšēja pieteikuma.

 

 

Bē-Bē segas un spilveni

SIA” Zelta Sproga” , Dzirnavu iela 7, Ļaudona, Madonas nov., LV-4862 Tālr. +371 29231613; 29714040 Facebook: Bē-Bē segas un spilveni

 

Nelīdzenās Ļaudonas norās, 
Baltas aitas gorās
Un no baltām aitām, 
Siltas segas rodas.

 

Tikai dažu kilometru attālumā no Ļaudonas saimnieko Liene ar ģimeni, kuri nodarbojas ar bioloģisko aitkopību. 
No baltās un mīkstās vilnas tiek šūtas veselīgas segas un spilveni, kuri ir dažāda lieluma un biezuma, kā arī aromspilventiņi pildīti ar aitu vilnu un ārstniecības augiem. 

Segas un spilvenus var apskatīties un iegādāties uz vietas darbnīcā. Piedāvājam arī mašīnizšūšanas pakalpojumus. Darbnīca atvērta  katru dienu, bet apciemojumu vēlams iepriekš pieteikt pa tālr. 29714040 (Liene)

 

Ilze Barūkle

Tālrunis 29322503, Ļaudona, Dzirnavu iela 12 dz 2.

 

Ļaudonā, savā piemājas dārzā tiek audzētas dažādu šķirņu zemenes, dažādi dārzeņi, tajā skaitā ap 25 šķirnēm dārza pupiņas. Siltumnīcās pavasarī tiek audzēti dažādi stādi. Tomāti, gurķi, kabači, melones, arbūzi, dažādi garšaugi un puķu stādi. Ir ap 15 šķirnes mārtiņrozes. Vasarā ir iespēja iegādāties tikko lasītus tomātus, gurķus un citus dārzeņus, kā arī zemeņu un rudens aneņu gardās ogas.